O mnie

Moja historia powiązana jest ściśle z Toruniem. W tym pięknym mieście urodziłam się, skończyłam szkołę podstawową oraz liceum ogólnokształcące. W 2005r. obroniłam tytuł magistra na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania w Toruniu, a swoją wiedzę poszerzyłam na Studiach Podyplomowych z zakresu Rachunkowości. W 2008 r. otrzymałam od Ministra Finansów certyfikat księgowy nr 21788/2008.

Wtedy zaczęła się moja prawdziwa przygoda z systemem podatkowym w Polsce, tzw. jazda bez trzymanki. Rozpoczęłam działalność gospodarczą polegająca na świadczeniu usług księgowych. Wybrałam ciekawą, aczkolwiek  mocno wymagającą drogę, która determinuje mnie do ciągłego poszerzania wiedzy, wprowadzania zróżnicowanych rozwiązań dla klientów, skrupulatności oraz pełnego zaangażowania. Drogi, która ma pomóc klientom odnaleźć się w zawiłościach systemu podatkowego i uchronić od poważnych konsekwencji związanych z nieznajomością przepisów.  Od 15 lat prowadzę księgi dla grubo ponad stu klientów z różnych branż. Przechodziłam liczne szkolenia, przewertowałam tysiące stron ustaw podatkowych, zaczęłam nosić okulary….

W życiu stawiam na ciągły rozwój, stąd decyzja, by starać się o tytuł Doradcy Podatkowego. Czas pandemii wydłużył nieco ten proces, ale efekt końcowy to zdane egzaminy, odbyta praktyka u doradcy podatkowego i oficjalnie w dniu 19.09.2022r. zostałam wpisana na listę doradców podatkowych pod numerem: 14259.

Dzięki temu mogę świadczyć usługi doradztwa podatkowego.

Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie to klucz, którym kieruje się we współpracy z klientami.

Serdecznie zapraszam do kontaktu!