Doradztwo podatkowe

Chciałbyś porozmawiać zrozumiałym językiem o podatkach? Zapraszam.
Usługi doradztwa podatkowego obejmują bieżące doradztwo podatkowego udzielane ustnie lub pisemnie. Konsultacje odbywają osobiście, on-line lub telefonicznie w zależności od Twoich potrzeb. Zakres to: prawo podatkowe szeroko rozumiane.

Jeżeli podczas naszej rozmowy nie otrzymasz wyczerpujących informacji pozostaniemy w kontakcie. Z każdej konsultacji otrzymasz ode mnie notatkę, dzięki temu w każdej chwili będziesz mógł wrócić do omawianego tematu.

Jeżeli chcesz spać spokojnie to sporządzę dla Ciebie wniosek o interpretację indywidualną przepisów prawa podatkowego.

Gdy tylko zastosujesz się do niej to nie grożą Ci odsetki i kary nałożone przez organ skarbowy w razie, gdy ”Pani z urzędu” inaczej zinterpretuje przepisy.

Pomogę Ci gdy organ skarbowy wytoczy przeciwko Tobie działa. Na każdy etapie postępowania skarbowego podam Ci pomocną rękę.

Będę Cię reprezentowała przed urzędami skarbowymi oraz sądami. Przygotuję dla Ciebie odwołanie od decyzji, skargę do sądu, zażalenie.

Umiejętności, które wypracowałam podczas intensywnych treningów boksu przydają się w życiu codziennym, także w pracy! Nie mam wcale na myśli siłowej perswazji, lecz pewność siebie i wytrwałe dążenie do celu.